hobbybiketeam.cz

Sázavský Blizák alias TREK Sázava

Sázavský Blizák alias TREK Sázava

Sázavský Blizák povýšil na TREK Sázava, coby součást seriálu NOVA Cup. Nevím, jestli to závodu  prospělo, možná jsem trochu zaujatý, ale Nováčtí machři zajišťující fotodokumentaci mi na trase osobně dost vadili.... Tak doufejme, že budeme moci výsledek jejich práce brzy někde shlédnout.

HBT se v Sázavě předvedl v nejlepším světle.

Petra ve stylu přišla, viděla, zvítězila, jen tak mimochodem přijela, absolvovala Nova jízdu a jak jinak, zvítězila.  No my už to tak v HBT máme...   Škoda, že od ní za ty roky Zdeněk  něco neodkoukal. Péťo gratulace, pro mě jsi skokan roku.

Naše nejžhavější želízko Olča, loňská absolutní vítězka mezi ženami, držela první pozici až téměř do třicátého kilometru. Zde ale přišel defekt, který kolo definitivně znepojízdnil a zapisujeme DNF...

Připravené místo pro konečně první letošní zlatou zůstane prázdné.

Nechtěl bych být v pondělí v kůži servisního technika....

Skvělou práci odvedla i mužská část týmu.

Michal byl letos velmi rychlý.  Svůj loňský čas zlepšil o půl hodiny. 

Byl tak rychlý, že jsme ho nestíhali na předem naplánovaných stanovištích (a proto má tak málo fotek).

Michal byl tak rychlý, že i kdybychom ho na předem plánovaných stanovištích stíhali, nestíhal by ho ostře zachytit na rychlé sportovní záběry nastavený fotoaparát...     (Michale dobrý?)

Bezproblémový výkon předvedl Zdeněk,  teď už jen kdyby občas  z těch Krkonoš přijel k nám do Polabské potrénovat trochu kopce, nemělo by to chybu.

No a nejlepší nakonec ... Tady mi trochu docházejí slova...  Roman po pár dnech tréninku v terénu, na svém druhém MTB závodě, na osmdesátikilometrové trati dojel na dohled za licencovanými profíky....

Dosažený čas daleko předčil i výkony které pamatujeme z Kolorádotýmu....Super Romane. Gratulujeme.......  Dobře ty.....


KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU

Vaše zpráva *


Vaše jméno *
Váš e-mail (nepovinné)
Ochranný kód - napište číslem "šestnáct" *


Copyright © 2020 Hobbybiketeam.cz | Webmaster: MK software