hobbybiketeam.cz

Reparát na Králi Šumavy

Reparát na Králi Šumavy

Král ten prostě nezklame, zvlášť pokud jste ochotní si ho trošku zpříjemnit.

Jednoznačným doporučením z tohoto pohledu je HolidayPark Mlázovy. Rekonstruovaný zámek, který má všechno, co si pod pojmem slušné ubytování dokážu představit. Nádherné okolí,  vlídný personál,  perfektně vybavený apartmán, přes ulici stylová hospoda s Michelinským kuchařem a  především  naprostý, ale naprostý klid.

Užil jsem si ho patrně víc než Olča. Pro naši šampionku byl letošní šumavský závod vrcholem sezony. Ne že bychom si nechtěli ještě párkrát užít stupně vítězů, ale tady jsme měli od loňska poněkud nevyřízené účty. Trofeje tehdy putovaly do Německa...a jak sami uznáte, takhle by to nešlo.

Příprava stoprocentní, dres i kolo sladěné, VIP postavení na startu, dojemný ceremoniál v úvodu, trať suchá a rychlá, silná divácká podpora a ve finále i luxusní počasí.

Jediné co trochu pokulhávalo, byla naše logistická příprava, konkrétně znalost soupeřek.  Zdánlivá drobnost, která tvrdou dřinu na náročné trati v dojezdu změnila v bezprecedentní  loterii. Všechny tři ženy v Olčině kategorii dorazily do cíle v rozmezí čtyř vteřin, aniž o sobě věděly.  ... V naprostém klidu,   bez předpokládaného finiše.  Kdo zná dojezd v Klatovech, ví o čem mluvím.

Ale pohár z toho nakonec byl, vylosovali jsme si dvojku....   Nu což, budeme muset za rok jet rádi znovu.

Mimochodem,  i  já  jel. V tréninku jsem na tom stejně jako mistr světa Pepa Dressler, taky měl do minulé neděle už celých 90 kilometrů, tak proč to nezkusit. Po předloňské zasněžené a zablácené 105ce, jsem vloni sedmdesátku vynechal a letos jsem se stejně jako dalších 840 borců vydal rovnou na baťovsky zavádějící 49ku.  Mimo brodu s vodníkem jí nechybělo nic a ve výsledku jsem se vešel do první dvoustovky.

Parádně prožitý víkend.

Král je mrtev, ať žije král.

Za týden Hradešínský Drncák. Doufám, že si udržel svou rodinnou atmosféru a panimáma bude mít napečeno...


KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU

Vaše zpráva *


Vaše jméno *
Váš e-mail (nepovinné)
Ochranný kód - napište číslem "šestnáct" *


Copyright © 2020 Hobbybiketeam.cz | Webmaster: MK software