hobbybiketeam.cz

KPŽ Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

KPŽ Mladá Boleslav Tour  ŠKODA AUTO

KPŽ Mladá Boleslav Tour  ŠKODA AUTO  

Týden předcházející Dni matek byl na události v HBT bohatý. Dal by se o tom napsat několikastránkový sloh....ale kdo by to četl....tak tedy jen zkratkovitě.

Malá Evička tentokrát odložila kolo a zabojovala v poněkud více holčičí disciplíně. Vytančila své zlaté medaile v roli vrány a bedly jedly (nebo jedlé bedly nebo tak nějak).

To by nebylo ani tak neobvyklé, pokud by se na jejím úspěchu výrazným způsobem nepodepsal otec Pavel v roli choreografa. Ke zveřejnění jeho inspirujícího videa se nám do uzávěrky nepodařilo zajistit souhlas autora. Snad příště.

Otec Pavel se výrazně podílel i na  přetavení vzedmuté hladiny testosteronu do výborného   výkonu malého Pavlíka na trase C v závodě Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO. 

Navzdory tomu, že ani on není právě klientem alltrainingu a letos byl na kole podruhé, zvládl svou úlohu traséra, trenéra a vychovatele s grácií a přehledem. Původně jsem se těšil, že  tento jejich první letošní cyklistický počin povýším na závod tří Pavlů, ale ruka osudu chtěla jinak.

Od loňských Oder jsem na kole neseděl, tak jsem si trošku přál, aby to ta slečna u registrace popletla a vydala mi omylem číslo na trasu D - Fitness. Co do soustředěnosti nezklamala, ale místo ideálního Déčka, či ještě berného přihlášeného Céčka mi vydala startovní číslo rovnou na nejdelší Béčkovou trasu. No a teď se za ní vraťte a vysvětlete ji, že jste netrénovaný lazar a že o publicitu, kterou můžete způsobit na trase svými zdravotními problémy, KPŽ jistě nestojí.....Chvilka furiantství, které budu následně tři hodiny litovat.

Naštěstí jsem na Béčku nefiguroval sám. Na start jsem se v sektoru 500 a výše postavil s houževnatým a odhodlaným Michalem, a i když se to zdá málo pravděpodobné, právě a pouze zde bylo jediné místo, kde jsme se my dva v průběhu celého závodu potkali. Do cíle jsme pak překvapivě dorazili s desetisekundovým rozdílem....No jel prostě skvěle.....

Skryta naší pozornosti ze stejného balíku startovala i Jana, která stejně jako minule byla hrdinkou závodu. Dojela ve výborném čase a vezmu-li v úvahu její výbavu, pak si zaslouží obdiv. Vyhrát Pardubickou na Železníkovi je sranda, ale zkuste to na oslovi od Shreka....

No a teď informace na kterou jistě čekáte.... Olča..., jela opět skvěle. Rovinatá a povrchem líná trať v Boleslavi není její šálek čaje. I když startujete v první stovce těch nejrychlejších, hned zpočátku závodu se chtě nechtě dostanete do trychtýřů, kde to funguje jak v čekárně u doktora. Čím víc se zde sejde lidí, tím pevnější a střeženější pořadí ve frontě a tvrdší postup vůči těm, kteří by se pokusili předběhnout....Tady se obvykle čelo natáhne tak, že s tím na  zbytku tratě už nic neuděláte. 

Medaile z toho ale samozřejmě byla a šlo to tentokrát i bez Babiše.

A příjemná zpráva nakonec. Nový člen v barvách HBT -  Roman, který se uvedl parádní vizitkou v Kouřimské 50, kde skončil slabých šest minut za vítězem.

Tož tak


KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU

Vaše zpráva *


Vaše jméno *
Váš e-mail (nepovinné)
Ochranný kód - napište číslem "šestnáct" *


Copyright © 2020 Hobbybiketeam.cz | Webmaster: MK software