hobbybiketeam.cz

Vícenásobná vícemistryně ze Sudet

Vícenásobná vícemistryně ze Sudet

Vícenásobná vícemistryně ze Sudet

Trochu opožděně (Sudety to je takový můj kostlivec ve skříni, kámen v botě či možná spíše osina v pr*eli), ale o úspěch, kterého HBT letos dosáhl v Teplicích, se zde musím podělit.

Tradičně pohodlné ubytování, přivítání účastníků jako každoročně hlasité (živá hudba na Teplickém náměstí, pro kterou není slyšet vlastního slova) počasí na závod luxusní a pořadatelé od startu do cíle precisní a nekompromisní (i náhodně projíždějící cyklisty drželi na pro závod vytyčené trati).

Pro naše zástupce se v den startu zpočátku vyvíjelo vše jako obvykle.

Michal si přivstal, aby mohl cca dvě hodiny v pravidelných intervalech konzumovat svou dávku cukrů, vitamínů, magnesia, testosteronu, infusi erytrocytů a banán...   Zhruba hodinu před startem byl připraven.

Olča po Neurolu,Brufenu a dávce ptačího zobu k snídani vypadala také připravená, .... Ale nebyla. Před odjezdem na start zjistila, že píchla. Zdánlivě triviální záležitost skončila výměnou celého zadního kola a následně i v cykloservisu ... Mimochodem, ten se zjevil jako kouzelný dědeček z pohádky a po rychlé opravě se po něm zase slehla zem.

Tak tak do koridorů, kde si Olča své zařazení mezi elitní padesátku ani nestačila užít. To už by ale teď mělo být pravidlem, tak si to příště vynahradí.

Start a pak už vše podle letos zaběhaného schématu, zmáknuté naplánované tempo, kontrolovaná tepovka, dané mezičasy, zrychlení proti loňskému času o 20 minut (naprosto neuvěřitelné, dvacet vteřin na kilometru...) a v cíli, sakra práce o minutu druhá. Do sedmdesátky v celkovém pořadí bez rozdílu věku a pohlaví. Prostě vicemistryně.

Michalovi se zdá jeho rituál před startem také začíná rentovat. Co ho na Sudetech pamatuju, zlepšil se za tři roky o tři čtvrtě hodiny a to ještě chytil defekt.  Parádní výkon Michale.  

Souhrnem tedy  HBT ostudu neudělal a to jsme myslím ještě neskončili.

Tož tak. Pavel


KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU

Vaše zpráva *


Vaše jméno *
Váš e-mail (nepovinné)
Ochranný kód - napište číslem "šestnáct" *


Copyright © 2020 Hobbybiketeam.cz | Webmaster: MK software