hobbybiketeam.cz

Sázavský Blizák...Jo jo...vím, to sem vyhrála...

Sázavský Blizák...Jo jo...vím, to sem vyhrála...

Sázavský Blizák ? Jo jo... vim, to sem vyhrála.....

A budiž řešeno že zcela excelentně. Start mezi 140 vlčáky, jako obvykle ze zadních pozic a v cíli s ohledem na rozbahněný terén ve skvělém čase a jako první žena celkového pořadí.

Tolik základní údaje.

Zážitky a dojmy z již tradičního závodu (šestnáctý ročník) jsou však mnohem barvitější. Ve srovnání s masovkami typu KPŽ  téměř rodinné prostředí, skvělá organizace, pěkná trasa, bohatý doprovodný program a až neuvěřitelně štědré ceny pro vítěze i výhry v tombole. Nechci právě tenhle bod zvlášť vyzdvihovat, ale kde jste přátelé závodili o zájezdy na Francouzskou rivieru ? (A že jich bylo rozdáno)

Za celkový dojem a perfektní práci smekám před organizátory.

Zbytek týmu, jako už tradičně, provázela na sázavských brdečcích smůla. Michal při testování nového kola uvázal na řetězu téměř gordický uzel, který se podařilo rozetnout až nýtovačkou.  No alespoň se zase něco naučil ohledně údržby svého stroje.


Z kamarádů si skvěle vedl Lukáš Šmigelský, který dorazil kolem dvacáté pozice a následně vyhrál i v tombole, což se patrně dozví až z tohoto článku.  Zdravíme Lukáši.

Podtrženo, sečteno, parádní den a závod, dobrá divácká kulisa, bezvadné týlové zabezpečení a jako bonus další prvenství pro HBT.

Olčo,  gratulace.

Tož tak, Pavel.


KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU

Vaše zpráva *


Vaše jméno *
Váš e-mail (nepovinné)
Ochranný kód - napište číslem "šestnáct" *


Copyright © 2020 Hobbybiketeam.cz | Webmaster: MK software