hobbybiketeam.cz

Čtyřicítky válcovaly Krále Šumavy

Čtyřicítky válcovaly Krále Šumavy

Čtyřicítky válcovaly Krále Šumavy

Nepsanou povinnost absolvovat v cyklistickém životě Krále Šumavy jsme si s Olčou splnili již před rokem. Bylo to natolik dobré, že jsme letos dozráli k myšlence závod zopakovat a konkrétně Olča i vyhrát.... ( no co co ? )

Oželeli jsme luxusní ubytování v Žinkovech a v zájmu dokonalé koncentrace se ubytovali na dohled od startovních koridorů. Nebylo to ale nic platné. Tak nějak jsme se zapomněli přihlásit o místo v elitním sektoru a díky trenérem předepsanému rozježdění se náš černý kůň zařadil do poslední stovky závodníků. No, sedmdesátka na Králi není Obr Drásal...  a času na zlepšení pozice zase tolik není....

Ceremoniál před zahájením opět krásný, až dojemný....  Zazněl Král Šumavy od Kabátů, Manowar a nakonec i Vltava... Jak lze pozorovat na přiloženém videu, zatím co řeka dospěla až někam k  Vyšehradu, proud startujících nekončil a nekončil a nekončil.

Pozorný divák může zhruba v čase 2,51 záznamu zaregistrovat i dres HBT.

https://www.facebook.com/1490619174493925/videos/1625454684343706/

Komerční přestávka:

Pro ty, kteří v Klatovech nebyli .... Okolí je protkáno luxusními cyklostezkami. Jednu jsem ve volném čase mezi startem a dojezdem borců do cíle vyzkoušel. Klatovy-Švihov  a zpět. Mohu, než doporučit.   Jo, ... a jezte špenát.


Osvěžen kulturním zážitkem, jsem pak s očekáváním vyhlížel naši favoritku. Nečekal jsem dlouho. Do cíle dorazila jako sedmá žena v celkovém pořadí a co zní až neuvěřitelně, zároveň šestá ve své kategorii 40 +. Tyhle zralé dámy, které převážně dorazily odkudsi z Rakous nebo Německa... zcela vymazaly vše v kategoriích od 18 do 39 let. Klobouk dolů přátelé.

No, šestá pozice nás nenechala čekat na vyhlášení výsledků, tak jsme dorazili z Klatov domů, a v klidu u kávy na webu sledovali boj s časovým limitem těch méně připravených.

Tož tak a prý zase za rok.


KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU

Vaše zpráva *


Vaše jméno *
Váš e-mail (nepovinné)
Ochranný kód - napište číslem "šestnáct" *


Copyright © 2020 Hobbybiketeam.cz | Webmaster: MK software