hobbybiketeam.cz

Můžete se otočit, pane ministře

Můžete se otočit, pane ministře

Můžete se otočit, pane ministře?

Tak se zdá, že se HBT v kápéžetce  zabydlel  na bedně  natrvalo. Olča  při své muší váze v neustávajícím silném větru bronzová. Skvělý úspěch korunovaný komedií při dekorování, kdy si přitáhla, otočila a přidržela ke společné fotce ministra financí.

Osobně ale měla myslím větší radost z gratulace mistra světa, kamaráda Pepy Desslera a trenéra Karla Martínka.......

Bez medaile, ale jako vítěz dojela Jana, která překonala sama sebe a poprvé se vydala na dlouhou dospěláckou trať.  Zvládla ji bravurně.

Stejně tak Michal, který testoval nový stroj a neobvyklou taktiku startu z poslední pozice, s následným odpočítáváním předjetých a tedy poražených soupeřů. A že jich málo nebylo.

Trochu zbytečně skromně se na krátkou trať vydal Pavel Š., který při svém velmi dobrém výsledku má do příště o čem přemýšlet.

No a již obvyklý bonus v podobě výhry v tombole. Tentokrát „jen druhá cena", bezplatné zapůjčení sporťáku od Škodovky na víkend s plnou nádrží. Patrně v KPŽ věděli, že hodinky od Festiny (první cena) jsme vyhráli už v Tour de France.

Podtrženo, sečteno ve slunečném počasí víkend samá pozitiva. 

Co mě ale na takto masovém závodě, s deklarovanou podporou zastupitelstev města i kraje, opakovaně překvapuje, jsou naschvály ze strany lesáků, kteří nechávají v cestě závodníkům nebezpečné, uzamčené závory. To se nemůže stát ani na Hornokrutské 40 (a tam se může stát cokoliv)

Tož tak. Pavel

Došlo po uzávěrce:

Na výsluní úspěchu HBT se nesnaží vyhřívat jen ministři, ale o svůj podíl se přihlásil i generální manager, Pavel Bucháček, kterého tímto zdravíme a těšíme se na jeho návštěvu v rodných Zásmukách.


KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU

Vaše zpráva *


Vaše jméno *
Váš e-mail (nepovinné)
Ochranný kód - napište číslem "šestnáct" *


Copyright © 2020 Hobbybiketeam.cz | Webmaster: MK software