hobbybiketeam.cz

Pozlacené Trans Brdy

Pozlacené Trans Brdy

Pozlacené Trans Brdy KPŽ České spořitelny

 

Movistar,  Sky, Astana, Tinkoff ani Kaťuša se úvodních závodů KPŽ  letošní sezony nezúčastnily.... 

Museli jsme se tedy smířit s konkurencí české MTB reprezentace, v čele s Jardou Kulhavým, týmy

Symbio Cannondale, BMC CZ, Bike Team Porsche České spořitelny, Agrofertu,  Metrostavu a dalších nablýskaných megatýmů. Na startovní listině náš Hobby bike team vypadal vedle těch jmen zprvu trochu srandovně.

Srandovně, ale až do chvíle, než jsme v  „pátém sektoru" nasadili na start Olču. S nevýhodnou  vstupní pozicí, stejně jako se soupeřkami v kategorii, si  hravě poradila a stala se naší první vítězkou  v seriálu KPŽ.

Co k tomu říct....My informovaní jsme ji věřili a  začínáme se těšit na další závody. (Děkujeme  touto cestou Dr.Martinkovi za lví podíl na její stávající formě. Díky Karle.)

Jako v úvodu článku uvedení, i my máme tým nabitý zapálenými sportovci, srdcaři ( i kardiaky), kteří nám 23.4. udělali radost.

Naše horské křídlo se velmi úspěšně zúčastnilo závodu Autor 50 Český ráj Branžež. Rodina Červinkových zde zanechala hlubokou stopu. Škoda Zdendových opakovaných defektů...    Nezaujatě mohu prohlásit, že bez ohledu na pořadí v cíli, jim to  v pelotonu ze všech  nejvíc  slušelo.  

Radost nám udělala i Jana v Trans Brdech, trasu zvládla bravurně a v pohodě. Pavlové, tak trochu místo  závodění, v duchu fair play vyměnili svůj výsledek na domácí půdě  za pomoc zraněnému soupeři.  Díky hoši.  I to je reprezentace HBT.

Gratulace Michalovi...... a  drž se chlape. Bude líp.

Nechyběla třešinka na dortu.  Jako bonus k poháru za vítězství si Olča odnesla i první cenu v tombole. Když se daří, tak se daří.

Tož tak, Pavel


KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU

Vaše zpráva *


Vaše jméno *
Váš e-mail (nepovinné)
Ochranný kód - napište číslem "šestnáct" *


Copyright © 2020 Hobbybiketeam.cz | Webmaster: MK software