hobbybiketeam.cz

Vyhodnocení kempu HBT

Vyhodnocení kempu HBT

Vyhodnocení  kempu  HBT  z   11.- 13. 12.2015

Místo konání : Benecko, Penzion Na začátku http://www.penzion-nazacatku.cz/

 

Vážení přátelé, ohlédnu- li se za právě proběhlým prvním oficielním kempem HBT, musím zcela  bez obalu a  na rovinu říct,  "takhle by to tedy  nešlo".

Ano jistě, již slyším, jak někteří argumentují tím, že například po  představení  našich nových klubových dresů začali v Kaťuši litovat svého odklonu od azbuky a  SAXO  se dokonce rozhodlo  svou činnost ukončit. 

Ano jistě, někteří namítnou, že účast členů byla prakticky stoprocentní, a že bylo zvoleno luxusní  ubytování  se  skvělým  personálem.  Slunečné počasí a páteční nadílka jiskřivého sněhu k tomu  jako bonus.

Ano jistě, mnohým vyhovovaly stoly prohýbající se jídlem, luxusní uzená kýta, ze sádek slovení  čerství pstroužci, dortíčky a další laskominy.

Ano jistě, leckomu lahodilo i nelimitované množství svařáčků, grogů, piva, slivovic, meruňkovic, hruškovic a moravských vín.

Ano jistě, nebývá zvykem, že by podobné akce navštěvovali čerti a andělé, a že by nota bene  obdarovávali  i členy, jako je  Pavel  Bucháčků.

Ano jistě,  tohle  všechno je pravda,  ale  pokud opominu fakt , že jsem se  dva dny dobře  bavil, dobře jedl a spal,  a  že  mě od smíchu  bolí  bránice  ještě   teď, tak  musím  proběhlou sešlost  hodnotit  jako  naprostý propadák...

Nedoladili jsme plán závodů na rok 2016, neurčili jsme lídry do jednotlivých závodů, nekonzultovali jsme své jídelníčky   ani  své individuální tréninkové plány ,  neurčili jsme termíny  laktátových testů ani termín jarního  soustředění. Vše podstatné a důležité bylo na shromáždění zcela ignorováno.   

Ve finále tedy velké zklamání s jednoznačným závěrem.  Kemp bude nutné v dohledné době opakovat. Doufám, že se nám podaří se napříště těchto zásadních chyb vyvarovat.

 

Tož tak.  PavelKOMENTÁŘ KE ČLÁNKU

Vaše zpráva *


Vaše jméno *
Váš e-mail (nepovinné)
Ochranný kód - napište číslem "šestnáct" *


Copyright © 2020 Hobbybiketeam.cz | Webmaster: MK software