hobbybiketeam.cz

Sudety na bedně

Sudety na bedně

SUDETY NA BEDNĚ

Jak to jen  bylo ?   ...  " není  důležité   zvítězit , ale   zúčastnit se ??".... nebo  " není důležité  se  zúčastnit , ale zvítězit ?".....  no, to taky není úplně přesné .......   jo ....už  vím, takhle  je to  ...  " když už sem  tady,  tak  je  dobrý  vyhrát.........  Jo ..... ,  to je ono.

Takže letos jsme na Sudetech v Teplicích nad Metují  byli správně, a ať si kdo chce co chce říká, cyklistický reprezentační  lékař MUDr. Martinek se ve svém telefonátu  po závodě   vyjádřil zcela  jasně ..... Letos  mám na  bedně Škarnitzla  a  Olinu .....   Díky  Karle.

Úspěchů jsme si  ale  užili  víc,  dopisující  člen  klubu Michal  si  letos  opět   zlepšil  své   maximum a podal   úctyhodný  výkon.  O pár sekund  jsme   přišli  o společnou  fotku  se  Škarnitzlem ze spurtu v cílové rovince....   I když by popravdě řečeno, bylo obtížné  je   na snímku  od  sebe  odlišit,  oba  totiž  jezdí na  zeleném  kole....

                    

Vítězům a  všem zúčastněným gratulujeme  a  těšíme se  na  příští  ročník. Oba  naši  borci se totiž  po závodě skromně   vyjádřili,  že   je  stále  ještě  kam se zlepšovat.

No a tenhle  chlápek s Olčou je už vůbec z oblasti sci-fi. V pátek večer se rozhodl běžet 33 km trať a  proto že ho to  bavilo, uběhl nakonec 60.  Soudě podle žlutomodrého zbarvení patrně marťan.....   zdravíme Petře.


KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU

Vaše zpráva *


Vaše jméno *
Váš e-mail (nepovinné)
Ochranný kód - napište číslem "šestnáct" *


Copyright © 2020 Hobbybiketeam.cz | Webmaster: MK software