hobbybiketeam.cz

Soběslavský maraton

Soběslavský maraton

....zpět na místo činu

 

Po loňském fiasku, kdy jsme dorazili s hodinovým zpožděním oproti poslednímu závodníkovi, jsem letos vyrazila do Soběslavi s odhodláním ukázat, že to jde i lépe.

Ráno jsme zase vyjeli pozdě (což je našim zvykem)cesta byla samé zúžení a semafory....no Ředitelství silnic a dálnic nám ty cesty zlepšuje celý rok, ale dnes se to fakt moc nehodilo. Dorazili jsme přesně v 10.30, kdy měla končit registrace....ŘSD ale patrně řádí všude, nejen na trase  Zásmuky - Soběslav a u stolu nezaregistrovaných  stála ještě fronta . Oddechla jsem si...číslo mi dají a pojedu.

Pavel zjišťoval trasu, aby mě s Honzíkem mohli zdokumentovat...je to obrovská podpora na trase, což se mi začíná líbit, ale prý si nemám zvykat.  Změna trasy oproti loňsku byla zjevná a to nejenom v délce.  Porovnání se tedy nekonalo, ale stále platilo předsevzetí.....nedojet poslední!!!

Sešlo se nás na startu cirka 200 . na padesáti a třiceti kilometrovou trať. Delší se mi v porovnání s loňskem líbila víc. Nechyběly kamenité výšlapy, singltreky, kořeny, brody a hlavně poslední lesní výšlap, kdy se s kolem brodíte vysokou trávou mezi ostružinami, kořeny a kamením. Letos nás pořadatel šetřil a zařadil tuhle lahůdku  jen na konec a jen jednou .  Ne třikrát, jako před rokem!!. Značení bylo perfektní , snad jen cca 10 km před cílem si nějaký vtipálek hrál s mlíkem a tak se mi ještě se dvěma borci podařilo zakufrovat  a  ztratit  drahocenné minuty. Na vítězství jsme ale nejeli a poslední jsme taky nebyli....a o to šlo....tedy hlavně mě. Přece jen je Soběslav posledním nelehkým  závodem zařazeným do Jihočeského MTB poháru, a to se počítá....

Nakonec si neodpustím poděkovat celému realizačnímu týmu, který se o nás bezvadně postaral, ale od nich jsem po loňské zkušenosti, ani nic jiného nečekala.


KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU

Vaše zpráva *


Vaše jméno *
Váš e-mail (nepovinné)
Ochranný kód - napište číslem "šestnáct" *


Copyright © 2020 Hobbybiketeam.cz | Webmaster: MK software